RESTAURACE

Stylová restaurace s odděleným dětským koutkem

STYLOVÁ RESTAURACE
WELLNESS RESORTU HORNÍ MALÁ ÚPA

Stylová restaurace s dětským koutkem v hlavní budově

Příjemně posedět, doplnit energii, pochutnat si nebo vypnout u sklenky kvalitního vína či půllitru našeho slavného Trautenberku. To všechno můžete v naší stylové restauraci, do které se vejde až 60 osob a pro pohodlí nejen rodičů disponuje také odděleným a skvěle vybaveným dětským koutkem. 

U nás si vybere každý. Vaříme z poctivých, převážně lokálních surovin a myslíme i na všechny, které trápí potravinové intolerance. Většinu nabízených pokrmů jsme schopni upravit též bezlepkově.

Na své si u nás přijdou hlavně milovníci kvalitního masa. Veškeré hovězí maso podávané v naší restauraci pochází ze spřátelených chovů z našeho kraje. 

Ve stálé nabídce můžete najít naše domácí hovězí burgery s vlastní bulkou, jehněčí maso s bylinkovými noky nebo třeba pappardelle s hovězím masem a sušenými rajčaty. Z poctivé české klasiky u nás můžete ochutnat hovězí svíčkovou pečeni s knedlíkem či krkonošský hovězí guláš s hříbky a karlovarským knedlíkem. V denním menu můžete narazit třeba na špekové knedlíky se škvarky a kysaným zelím, střapačky s uzeným masem a kysaným zelím nebo hovězí maso se šípkovou omáčkou a domácími mandlovými kroketami.

NAŠE RESTAURACE MÁ KAPACITU 60 OSOB,

v případě potřeby je možné otevřít i multifunkční sál, který na restauraci navazuje. Získáváme tím stravovací kapacitu až pro 110 osob.

SNÍDANĚ

Pro ubytované hosty je snídaně podávána od 8:00 do 9:30, večeře pak od 18:00 do 19:30

Snídaně jsou podávány bufetovým stylem, těšit se můžete na teplé i studené uzeniny, sýry, ovoce, jogurty, cereálie a pečivo, které si sami pečeme. Součástí snídaně jsou studené a teplé nápoje.

VEČEŘE

V zimním období je večeře podávána bufetovým stylem. 

Pokud k nám v den příjezdu dorazíte po 19:30 bude k večeři servírován kuřecí řízek s vařeným bramborem.

Na jaře, v létě a na podzim je podle obsazenosti Resortu večeře podávána bufetovým stylem nebo servírovaná. Cena večeře pro ubytované hosty je 90 Kč a zahrnuje vždy polévku, hlavní jídlo, salátový bar a dezert. 

V restauraci je také dostatek stoliček pro nejmenší strávníky.

Intolerance nebo alergie? Uděláme vše pro to, abyste se u nás cítili jako doma a nemuseli se v naší restauraci omezovat. V případě, že máte nějakou alergii na potraviny, dejte nám to prosím vědět předem, ať víme, že se to týká právě vás.

Naši partneři

Scroll to Top