NIČÍM NERUŠENÁ DOVOLENÁ MŮŽE ZAČÍT!

Stačí si jen vybrat jeden z 32 komfortně vybavených apartmánů.

Všechno, co můžete potřebovat, najdete v každém našem apartmánu. Plně vybavené apartmány jsou v naší hlavní budově Boudě Malá Úpa, stejně tak v naší vedlejší budově Boudě KRNAPKA a také v některých z našich přilehlých depandance.

Vlastní sociální zařízení, sprchový kout či vanu, LCD televizor, chladničku a internetové připojení Wi-Fi. Samozřejmostí jsou ručníky a fén, apartmány jsou vybaveny nápojovým koutem, popřípadě kuchyni, vždy je k dispozici lednice, rychlovarná konvice a set na přípravu kávy a čaje.

 

Pro obchodní jednání nebo příjemný relax je vám k dispozici Salónek Vagon s jedinečným výhledem na Sněžku.

Multifunkční konferenční sál  Čtyři roční období má kapacitu maximálně pro 60 lidí. Je perfektní pro středně velká školení, konference, workshopy nebo menší sportovní soustředění.

Bouda Krnapka a ubytování tipu Depandance se nachází cca 20 – 50 m od hlavní budovy. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, LCD televizor, chladničku a internetové připojení Wi-Fi.

ubytování

POKOJE

zařízené pro maximální komfort pobytu na horách. 

BOUDA KRNAPKA

RELAX

JAKO V PRVOREPUBLIKOVÉM VLAKU

se budete cítit v našem salonku Vagon, který nabízí kouzelný výhled na Horní Malou Úpu s pohledem přímo na Sněžku. Perfektně poslouží i pro malé obchodní jednání.

RESTAURACE

ZASLOUŽENÁ ODMĚNA

v naší stylové restauraci s odděleným dětským koutkem. Na své si přijde každý. Široký výběr teplých a studených pokrmů domácí české kuchyně obměňujeme dle dané sezony.

fitness room

FITNESS ROOM

aktivní odpočinek má mnoho podob. Pokud počasí nepřeje, nebo je posilovna nedílnou součástí vašeho bytí, najdete u nás i fitness room.

MULTIFUNKČNÍ SÁL

MULTIFUNKČNÍ SÁL

nabízí variabilní možnosti využití a je perfektní pro školení, konference, workshopy nebo menší sportovní soustředě

Naši partneři

Scroll to Top