NIČÍM NERUŠENÁ DOVOLENÁ MŮŽE ZAČÍT!

Stačí si jen vybrat jeden z 23 komfortně vybavených apartmánů.

Všechno, co můžete potřebovat, najdete v každém apartmánu. 


Vlastní sociální zařízení, sprchový kout či vanu, LCD televizor, chladničku a internetové připojení Wi-Fi. Samozřejmostí jsou ručníky a fén, pokoje na hlavní budově jsou vybaveny kuchyní nebo nápojovým koutem, kde je k dispozici lednice, rychlovarná konvice a set na přípravu kávy a čaje.


Pro obchodní jednání nebo příjemný relax je vám k dispozici Salónek Vagon s jedinečným výhledem na Sněžku.

Multifunkční konferenční sál  Čtyři roční období má kapacitu maximálně pro 60 lidí. Je perfektní pro středně velká školení, konference, workshopy nebo menší sportovní soustředění.

Moderní apartmánové Depandance se nachází cca 20 – 50 m od hlavní budovy. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, LCD televizor, chladničku a internetové připojení Wi-Fi. Disponují také vybavenou kuchyňskou linku a sporákem s troubou.

ubytování

POKOJE

zařízené pro maximální komfort pobytu na horách. 

RELAX

JAKO V PRVOREPUBLIKOVÉM VLAKU

se budete cítit v našem salonku Vagon, který nabízí kouzelný výhled na Horní Malou Úpu s pohledem přímo na Sněžku. Perfektně poslouží i pro malé obchodní jednání.

RESTAURACE

ZASLOUŽENÁ ODMĚNA

v naší stylové restauraci s odděleným dětským koutkem. Na své si přijde každý. Široký výběr teplých a studených pokrmů domácí české kuchyně obměňujeme dle dané sezony.

fitness room

FITNESS ROOM

aktivní odpočinek má mnoho podob. Pokud počasí nepřeje, nebo je posilovna nedílnou součástí vašeho bytí, najdete u nás i fitness room.

MULTIFUNKČNÍ SÁL

nabízí variabilní možnosti využití a je perfektní pro školení, konference, workshopy nebo menší sportovní soustředě

Naši partneři

Scroll to Top